Zaalvoetbal

Info

Wedstrijden worden gespeeld op dinsdagen en woensdagen.
Start: vanaf dinsdag 17/10/2017
Finale: dinsdag 15/05/2018
De wedstrijden gaan door tussen 18:00u en 23:00u
UA Sporthal Stadscampus
UA Sporthal Middelheimcampus
Voor alle activiteiten op de UA Sporthal Stadscampus is een vingerscan nodig om toegang te krijgen tot de sportterreinen. Die vingerscan kan je laten maken bij de UA Sportraad. De locatie en openingstijden van de UA Sportraad kan je hier vinden.
De Antwerp Students League Indoor – Zaalvoetbal omvat een heren- en damescompetitie.
Stel je eigen team samen en schrijf je snel in!
Inschrijven voor de editie 2017-18 is niet meer mogelijk. 
Hoe een team inschrijven?
– Ga naar de online portal
– Klik op “Aanbod” en selecteer daar het product “ASL Zaalvoetbal Heren 2017-18”
– Ga naar je winkelmandje en reken af: €50 waarborg. Deze wordt op het einde van het seizoen teruggestort naar rekening van jullie keuze
– Vul je teamnaam en andere teamgegevens in op dit Google Document. Groepsmatchen worden gespeeld tot en met woensdag 21 december.
– Vermeld ook eventuele momenten dat je niet kan spelen (matchen vinden plaats op dinsdag en woensdag van 18:00u-23:00u).

Voor up-to-date informatie, kalender en resultaten:
– like onze facebookpagina “Antwerp Students League
– maak je lid van de facebookgroep “ASL Zaalvoetbal Heren 2017-18

Gratis met je Sportsticker (voor alle spelers)

Kalender

Overzicht
Datum Uur Veld Ploeg A Ploeg B Poule
A
Datum Uur Veld Ploeg A Ploeg B
C
Datum Uur Veld Ploeg A Ploeg B
F
Datum Uur Veld Ploeg A Ploeg B
G
Datum Uur Veld Ploeg A Ploeg B
H
Datum Uur Veld Ploeg A Ploeg B
I
Datum Uur Veld Ploeg A Ploeg B
J
Datum Uur Veld Ploeg A Ploeg B
K
Datum Uur Veld Ploeg A Ploeg B
L
Datum Uur Veld Ploeg A Ploeg B

Uitslagen

Overzicht
Datum Ploeg A Score Ploeg B Poule
15-10-2014 transcontinental 10-2 Heros 2.1 G
15-10-2014 VADA 4-14 Legia Bil H
15-10-2014 Kinesia II 5-7 ZVC Marina 69 J
15-10-2014 Nucleo 3-12 FC Sammaras I
15-10-2014 FC badalandabad 6-8 5IWCH J
15-10-2014 Brabo 3-16 ZVC Van over 't water J
15-10-2014 Appotus 3-11 Lemancia I
15-10-2014 Xior Red Devils 2-13 Student Focus H
15-10-2014 Omnes 1-14 Futsal çok kötü H
15-10-2014 Brazzaville FC 13-0 Amazing Multiple Scoregasms C
15-10-2014 F.C. Baksteen 5-2 Broekfenten A
15-10-2014 RSC Mélangé 0-5 FC Athletic A
14-10-2014 Balotellitubies 5-4 Team chemie L
14-10-2014 Absoc 9-3 Pol en Sjot L
14-10-2014 Primus Scaldiae 1-9 Verbroedering Lolzie A
14-10-2014 FC Boeit ni 6-2 Vulcanis L
14-10-2014 Ajax 1-14 FC Boelers F
14-10-2014 Ögrencispor 5-0 Wikings-NSK O-ploeg K
14-10-2014 UNIFAC 3-19 Alles Kapot K
14-10-2014 Student Focus 2 5-0 PTP F
14-10-2014 ESN 8-0 FC Abbi K
A
Datum Ploeg A Score Ploeg B
15-10-2014 F.C. Baksteen 5-2 Broekfenten
15-10-2014 RSC Mélangé 0-5 FC Athletic
14-10-2014 Primus Scaldiae 1-9 Verbroedering Lolzie
C
Datum Ploeg A Score Ploeg B
15-10-2014 Brazzaville FC 13-0 Amazing Multiple Scoregasms
F
Datum Ploeg A Score Ploeg B
14-10-2014 Ajax 1-14 FC Boelers
14-10-2014 Student Focus 2 5-0 PTP
G
Datum Ploeg A Score Ploeg B
15-10-2014 transcontinental 10-2 Heros 2.1
H
Datum Ploeg A Score Ploeg B
15-10-2014 VADA 4-14 Legia Bil
15-10-2014 Xior Red Devils 2-13 Student Focus
15-10-2014 Omnes 1-14 Futsal çok kötü
I
Datum Ploeg A Score Ploeg B
15-10-2014 Nucleo 3-12 FC Sammaras
15-10-2014 Appotus 3-11 Lemancia
J
Datum Ploeg A Score Ploeg B
15-10-2014 Kinesia II 5-7 ZVC Marina 69
15-10-2014 FC badalandabad 6-8 5IWCH
15-10-2014 Brabo 3-16 ZVC Van over 't water
K
Datum Ploeg A Score Ploeg B
14-10-2014 Ögrencispor 5-0 Wikings-NSK O-ploeg
14-10-2014 UNIFAC 3-19 Alles Kapot
14-10-2014 ESN 8-0 FC Abbi
L
Datum Ploeg A Score Ploeg B
14-10-2014 Balotellitubies 5-4 Team chemie
14-10-2014 Absoc 9-3 Pol en Sjot
14-10-2014 FC Boeit ni 6-2 Vulcanis

Ranking

Overzicht

Poule A

# Ploeg PTN M M+ M= M- F D+ D- D+/-
1 Verbroedering Lolzie 3 1 1 0 0 0 9 1 +8
2 FC Athletic 3 1 1 0 0 0 5 0 +5
3 F.C. Baksteen 3 1 1 0 0 0 5 2 +3
4 Broekfenten 0 1 0 0 1 0 2 5 -3
5 Primus Scaldiae 0 1 0 0 1 0 1 9 -8
6 RSC Mélangé -1 1 0 0 0 1 0 5 -5

Poule C

# Ploeg PTN M M+ M= M- F D+ D- D+/-
1 Brazzaville FC 3 1 1 0 0 0 13 0 +13
2 FC Coma 0 0 0 0 0 0 0 0 +0
3 Andoverpia 0 0 0 0 0 0 0 0 +0
4 Socio Economica 0 0 0 0 0 0 0 0 +0
5 Antwerp city 0 0 0 0 0 0 0 0 +0
6 Amazing Multiple Scoregasms 0 1 0 0 1 0 0 13 -13

Poule F

# Ploeg PTN M M+ M= M- F D+ D- D+/-
1 FC Boelers 3 1 1 0 0 0 14 1 +13
2 Student Focus 2 3 1 1 0 0 0 5 0 +5
3 KAB 0 0 0 0 0 0 0 0 +0
4 Kinesia 0 0 0 0 0 0 0 0 +0
5 Ajax 0 1 0 0 1 0 1 14 -13
6 PTP -1 1 0 0 0 1 0 5 -5

Poule G

# Ploeg PTN M M+ M= M- F D+ D- D+/-
1 transcontinental 3 1 1 0 0 0 10 2 +8
2 FC De Kampioenen 0 0 0 0 0 0 0 0 +0
3 De Stuivers 0 0 0 0 0 0 0 0 +0
4 De Chips 0 0 0 0 0 0 0 0 +0
5 PSWildwolves 0 0 0 0 0 0 0 0 +0
6 Heros 2.1 0 1 0 0 1 0 2 10 -8

Poule H

# Ploeg PTN M M+ M= M- F D+ D- D+/-
1 Futsal çok kötü 3 1 1 0 0 0 14 1 +13
2 Legia Bil 3 1 1 0 0 0 14 4 +10
3 Fc Atlas 0 0 0 0 0 0 0 0 +0
4 Linguis Procuratia 0 0 0 0 0 0 0 0 +0
5 VADA 0 1 0 0 1 0 4 14 -10
6 Omnes 0 1 0 0 1 0 1 14 -13

Poule I

# Ploeg PTN M M+ M= M- F D+ D- D+/-
1 FC Sammaras 3 1 1 0 0 0 12 3 +9
2 Lemancia 3 1 1 0 0 0 11 3 +8
3 Sofia 0 0 0 0 0 0 0 0 +0
4 Sjot gun 0 0 0 0 0 0 0 0 +0
5 Appotus 0 1 0 0 1 0 3 11 -8
6 Nucleo 0 1 0 0 1 0 3 12 -9

Poule J

# Ploeg PTN M M+ M= M- F D+ D- D+/-
1 ZVC Van over 't water 3 1 1 0 0 0 16 3 +13
2 ZVC Marina 69 3 1 1 0 0 0 7 5 +2
3 UNIFAC 0 0 0 0 0 0 0 0 +0
4 Alles Kapot 0 0 0 0 0 0 0 0 +0
5 Kinesia II 0 1 0 0 1 0 5 7 -2
6 Brabo 0 1 0 0 1 0 3 16 -13

Poule K

# Ploeg PTN M M+ M= M- F D+ D- D+/-
1 ESN 3 1 1 0 0 0 8 0 +8
2 Ögrencispor 3 1 1 0 0 0 5 0 +5
3 Nationa Unite FC 0 0 0 0 0 0 0 0 +0
4 PVC ePOxy 0 0 0 0 0 0 0 0 +0
5 FC Abbi 0 1 0 0 1 0 0 8 -8
6 Wikings-NSK O-ploeg -1 1 0 0 0 1 0 5 -5

Poule L

# Ploeg PTN M M+ M= M- F D+ D- D+/-
1 Absoc 3 1 1 0 0 0 9 3 +6
2 FC Boeit ni 3 1 1 0 0 0 6 2 +4
3 Balotellitubies 3 1 1 0 0 0 5 4 +1
4 Team chemie 0 1 0 0 1 0 4 5 -1
5 Vulcanis 0 1 0 0 1 0 2 6 -4
6 Pol en Sjot 0 1 0 0 1 0 3 9 -6
A
# Ploeg PTN M M+ M= M- F D+ D- D+/-
1 Verbroedering Lolzie 3 1 1 0 0 0 9 1 +8
2 FC Athletic 3 1 1 0 0 0 5 0 +5
3 F.C. Baksteen 3 1 1 0 0 0 5 2 +3
4 Broekfenten 0 1 0 0 1 0 2 5 -3
5 Primus Scaldiae 0 1 0 0 1 0 1 9 -8
6 RSC Mélangé -1 1 0 0 0 1 0 5 -5
C
# Ploeg PTN M M+ M= M- F D+ D- D+/-
1 Brazzaville FC 3 1 1 0 0 0 13 0 +13
2 FC Coma 0 0 0 0 0 0 0 0 +0
3 Andoverpia 0 0 0 0 0 0 0 0 +0
4 Socio Economica 0 0 0 0 0 0 0 0 +0
5 Antwerp city 0 0 0 0 0 0 0 0 +0
6 Amazing Multiple Scoregasms 0 1 0 0 1 0 0 13 -13
F
# Ploeg PTN M M+ M= M- F D+ D- D+/-
1 FC Boelers 3 1 1 0 0 0 14 1 +13
2 Student Focus 2 3 1 1 0 0 0 5 0 +5
3 KAB 0 0 0 0 0 0 0 0 +0
4 Kinesia 0 0 0 0 0 0 0 0 +0
5 Ajax 0 1 0 0 1 0 1 14 -13
6 PTP -1 1 0 0 0 1 0 5 -5
G
# Ploeg PTN M M+ M= M- F D+ D- D+/-
1 transcontinental 3 1 1 0 0 0 10 2 +8
2 FC De Kampioenen 0 0 0 0 0 0 0 0 +0
3 De Stuivers 0 0 0 0 0 0 0 0 +0
4 De Chips 0 0 0 0 0 0 0 0 +0
5 PSWildwolves 0 0 0 0 0 0 0 0 +0
6 Heros 2.1 0 1 0 0 1 0 2 10 -8
H
# Ploeg PTN M M+ M= M- F D+ D- D+/-
1 Futsal çok kötü 3 1 1 0 0 0 14 1 +13
2 Legia Bil 3 1 1 0 0 0 14 4 +10
3 Fc Atlas 0 0 0 0 0 0 0 0 +0
4 Linguis Procuratia 0 0 0 0 0 0 0 0 +0
5 VADA 0 1 0 0 1 0 4 14 -10
6 Omnes 0 1 0 0 1 0 1 14 -13
I
# Ploeg PTN M M+ M= M- F D+ D- D+/-
1 FC Sammaras 3 1 1 0 0 0 12 3 +9
2 Lemancia 3 1 1 0 0 0 11 3 +8
3 Sofia 0 0 0 0 0 0 0 0 +0
4 Sjot gun 0 0 0 0 0 0 0 0 +0
5 Appotus 0 1 0 0 1 0 3 11 -8
6 Nucleo 0 1 0 0 1 0 3 12 -9
J
# Ploeg PTN M M+ M= M- F D+ D- D+/-
1 ZVC Van over 't water 3 1 1 0 0 0 16 3 +13
2 ZVC Marina 69 3 1 1 0 0 0 7 5 +2
3 UNIFAC 0 0 0 0 0 0 0 0 +0
4 Alles Kapot 0 0 0 0 0 0 0 0 +0
5 Kinesia II 0 1 0 0 1 0 5 7 -2
6 Brabo 0 1 0 0 1 0 3 16 -13
K
# Ploeg PTN M M+ M= M- F D+ D- D+/-
1 ESN 3 1 1 0 0 0 8 0 +8
2 Ögrencispor 3 1 1 0 0 0 5 0 +5
3 Nationa Unite FC 0 0 0 0 0 0 0 0 +0
4 PVC ePOxy 0 0 0 0 0 0 0 0 +0
5 FC Abbi 0 1 0 0 1 0 0 8 -8
6 Wikings-NSK O-ploeg -1 1 0 0 0 1 0 5 -5
L
# Ploeg PTN M M+ M= M- F D+ D- D+/-
1 Absoc 3 1 1 0 0 0 9 3 +6
2 FC Boeit ni 3 1 1 0 0 0 6 2 +4
3 Balotellitubies 3 1 1 0 0 0 5 4 +1
4 Team chemie 0 1 0 0 1 0 4 5 -1
5 Vulcanis 0 1 0 0 1 0 2 6 -4
6 Pol en Sjot 0 1 0 0 1 0 3 9 -6

Resultaten